Jézus Szíve Plébánia Balatonfűzfő Litér, Vilonya, Királyszentistván, Papkeszi, Balatonfűzfő

Jézus Szíve Plébánia Balatonfűzfő. Litér, Vilonya, Királyszentistván, Papkeszi, Balatonfűzfő. Lelkipásztori szolgálat a veszprémi megyei kórházban. Aktuális miserend friss! Vilonya 8.00 óra. Litér 9.00 óra. Fűzfőfürdő a plébániatemplom 11.00 óra. Fűzfőgyártelep 18.00 óra. Papkeszi 16.30 óra. Füzfőfürdő 18.00 óra kedd, csütörtök, péntek. Litér 8.00 óra péntek. Január 6. szombat Vízkereszt. A szentmise után Balaton megáldás lesz a kikötőnél, majd meleg tea és agapé. Advent 4. vasárnapja.

OVERVIEW

This website bfuzfoplebania.hu currently has an average traffic classification of zero (the lower the superior). We have sifted thirteen pages within the website bfuzfoplebania.hu and found fifty-three websites interfacing with bfuzfoplebania.hu. There is two public web accounts enjoyed by bfuzfoplebania.hu.

BFUZFOPLEBANIA.HU RANKINGS

This website bfuzfoplebania.hu has seen variant levels of traffic for the whole of the year.
Traffic for bfuzfoplebania.hu

Traffic ranking (by month) for bfuzfoplebania.hu

Traffic ranking by day of the week for bfuzfoplebania.hu

Veszprémi Érsekség

Veszprémi Érsekség - Just another WordPress site. Konferencia az egykori Apácavölgyben megtelepedett szerzetesrendekről, múltról, jelenről és jövőről, amelynek keretében keresztet állítottak a szerzetesrendek emlékére a veszprémvölgyi görög apácakolostor romjainál. A Római Ministráns Találkozóra Veszprémből és Keszthelyről is érkeztek ministránsok. Katolikus Krónika a Veszprém Televízióban.

Fűzfőprogramok

Hogy tudd, hova tűnt a szomszédod. A hattyúk tava - Nektár gyermekszínház. Március végi - Április eleji rendezvények. Képek a Márton napi lampionos felvonulásról. 1208 Mikulás napi családi összejövetel. 1208 Mikulás játszóház és mesejáték. A hattyúk tava - Nektár gyermekszínház. Március végi - Április eleji rendezvények. Képek a Márton napi lampionos felvonulásról.

Litér község hely- és családtörténeti adattára

Litér község hely- és családtörténeti adattára. Aki rajtam keresztül megy be, üdvözül, ki-be jár és legelőt talál.

WHAT DOES BFUZFOPLEBANIA.HU LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of bfuzfoplebania.hu Mobile Screenshot of bfuzfoplebania.hu Tablet Screenshot of bfuzfoplebania.hu

BFUZFOPLEBANIA.HU HOST

I identified that a lone root page on bfuzfoplebania.hu took two thousand one hundred and sixty-five milliseconds to come up. Our crawlers could not discover a SSL certificate, so therefore I consider this site not secure.
87.229.103.157

SERVER OPERATING SYSTEM

I identified that this domain is employing the Apache/2.4.10 (Debian) operating system.

PAGE TITLE

DESCRIPTION

CONTENT

This website bfuzfoplebania.hu states the following, "Litér, Vilonya, Királyszentistván, Papkeszi, Balatonfűzfő." Our analyzers analyzed that the webpage also stated " Lelkipásztori szolgálat a veszprémi megyei kórházban." The Website also stated " Aktuális miserend friss! Vilonya 8. 00 óra kedd, csütörtök, péntek. A szentmise után Balaton megáldás lesz a kikötőnél, majd meleg tea és agapé."

VIEW OTHER WEB SITES

Behinderten- und Freizeitsport-Verein Ascota Chemnitz e.V.

Behinderten- und Freizeitsport-Verein Ascota Chemnitz e. - Rehabilitations-, Behinderten-, Freizeit-, Breiten- und Leistungssport. Auf den Internetseiten des BFV Ascota Chemnitz e. 19 BFV Ascota Schwimmfest am 24. Neues auf der BFV Ascota Internetseite.

Bezirksfischereiverein Coburg e.V.

Angeln in Coburg, Neershof und Umgebung. Wir sind Mitglied im Landesfischereiverband Bayern.

Bezirks-Fischereiverein Deggendorf - Home

Herzlich willkommen auf der Homepage. Auf diesen Seiten erhalten sie viele interessante Infos über unseren Verein, unsere Gewässer und Veranstaltungen. 135546 Besucher waren bislang auf dieser Seite.

Home Bayerischer Fechterverband e.V.

BYFF Das bayerische Turnier für Schüler. Für alle Waffen und für alle Kids der Jahrgänge 2005 bis 2011. 2018 Jetzt anmelden! Hier finden Sie Ihren Verein und wahrscheinlich neue Freunde. Wer ist Spitze in Bayern? Ranglisten für kleine Hüpfer, junge Wilde und alte Hasen. In unserem Turnierkalender findet jeder das passende Turnier. Leon Gießer erfolgreich bei Kadetten-EM. Einladung zum Bavarian Youth Fencing Festival.

BFV-IBK-Land - RiS - Home

124; zum Inhalt springen. 2 Infoabend für unsere Feuerwehrärzte . 3 Kameraden aus dem BFV IBK-Land mit dabei . Abordnung des BFV IBK-Land in Linz .